Snegec curi....

U OŠ Gornje Jesenje se održava nastava, iako se škola nalazi u brdsko-planinskom području sjeverozapadnog dijela Krapinsko-zagorske županije, u sjevernom podnožju planine Strahinjčice na 400 n/m.

Usprkos zimskim uvjetima i napadanom snijegu  te snijegu koji i dalje pada, većina učenika i učitelja stigla je u školu i nastava se odvija prema redovnom rasporedu.

Tom prilikom ravnateljica škole Ljerka Malogorski Dragoslavić, prof. pohvaljuje Zimsku službu općine Gornje Jesenje i obitelj Katalenić, prijevoznika Presečki grupu d.o.o. Krapina koji su u koordinaciji sa školom omogućili da učenici, svi do jednoga dođu na nastavu pod izuzetno teškim vremenskim uvjetima. Ravnateljica čestita učenicima na trudu i požrtvovnosti, što su neki od njih pješačili i po nekoliko kilometara, da bi stigli u školu. Isto tako zahvaljuje i čestita svim učiteljima koji su svi redovito stigli na posao iz Donje Višnjice, Varaždina, Strmca Stubičkog, Štuparja, Krapine, Zagore i ostalih mjesta tako da se nastava redovito odvija cijeli tjedan bez ikakve odgode.

objavio: Administrator   datum: 23. 2. 2018.

« Prosinac 2018 »