Izlet u Zagreb

Učenici od 5.-8.rareda jučer su bili na izletu u Zagrebu!

Učenici od 5.-8.rareda u četvrtak 16.05.2013. bili na izletu u Zagrebu. Tom prilikom posjetili su Tehnički muzej u kojem su razgledali kabinet Nikole Tesle, rudnik, odjel transformacije energije, odjel aeronautike, Planetarij u kojem su promatrali zvjezdano nebo i planete te apisarij. Nakon toga krenuli su u Botanički vrt PMF-a u kojem se najveća pozornost posvećuje uzgoju i zaštiti domaćih, autohtonih biljnih vrsta. Kako je ovaj tjedan proglašen od strane Hrvatskog botaničkog društva 3.tjednom botaničkih vrtova i arboretuma u Botaničkom vrtu su tom prigodom bile organizirane radionice. Najbolji naši ekolozi prisustvovali su algološkoj radionici na kojoj su pod elektronskim mikroskopom istraživali alge uzorkovane iz bare Botaničkog vrta te naučili mnogo novih stvari o algama. Nakon posjete vrtu, krenuli smo na ručak u Arenu Centar te u poslijepodnevnim satima prisustvovali filmskoj predstavi Croods u kinu Cinestar Arena. Učenici su bili oduševljeni izletom, a posebno 3D projekcijom filma i puni utisaka stigli kućama.

objavio: Administrator   datum: 17. 5. 2013.

Izlet u Zagreb

Učenici od 5.-8.rareda jučer su bili na izletu u Zagrebu!

objavio: Administrator   datum: 17. 5. 2013.

Ovaj mjesec: 1961