Kazalište Merlin u gostima kod nas!

Tradicionalno svake godine prilikom blagdana Sv.Nikole, Općina Jesenje pripremi veliki poklon za učenike naše škole, a to je gostovanje Kazališta Merlin sa predstavom. Tako se 02.12.2013. u našoj školskoj sportskoj dvorani održala se predstava Kraljević i prosjak u izvedbi glumaca kazališta Merlin.

Predstava je počela u 10:45 i trajala je oko 1h. Učenici su bili jako oduševljeni predstavom. Ovim putem zahvaljujemo našoj Općini što nam je omogućila da prisustvujemo kazališnoj predstavu u našem mjestu.

Posebno su se razveselili dolasku Sv. Nikole nakon predstave koji je učenicima je podijelio bombone. Stariji učenici su prepoznali da se ispod maske našeg sv. Nikole krije Franjo Jurčec poznatiji kao Koma iz humoristične serije Zauvijek susjedi, što je sve posebno obradovalo, jer nije mala stvar kad nekog s malog ekrana možemo vidjeti uživo u našoj sredini.

Silvija Kučko, 8.r

objavio: Administrator   datum: 3. 12. 2013.

Kazalište Merlin u gostima kod nas!

Silvija Kučko, 8.r

objavio: Administrator   datum: 3. 12. 2013.

Ovaj mjesec: 1957